توری حصاری

توری حصاری چیست و چه کاربردی دارد ؟ ( بخش دوم )

مزایای توری حصاری

امروزه از انواع توری حصاری جهت حفاظت از حریم شخصی و مراقبت از بخش های حساس استفاده می کنند. از آنجا که انسان هر روز به دنبال مراقبت و حفاظت از اماکن شخصی خوداست پس استفاده از ابزارهای حفاظتی می تواند کمک شایانی بکند.اندازه‌ی چشمه های این توری بر اساس سفارش مشتری شخصی سازی می شود و صنایع مختلف می توانند هر جنسی را در هر ابعادی سفارش دهند. از مهم‌ترین مزایای توری حصاری مقاومت در برابر خوردگی و اکسید شدن، طول عمر زیاد، مناسب شرایط آب و هوایی مختلف، مقاومت در برابر فشار و ضربه، نصب آسان و قیمت مناسب می باشد.

توری حصاری

انواع توری حصاری

توری حصاری با استفاده از بهترین ماشین آلات صنعتی و مدرن ساخته می شود و به عنوان نوعی محافظ در جنس های متفاوتی تولید می شود. رعایت استانداردهای جهانی و تکنولوژی های روز دنیا در تولید توری آن را به یکی از پر طرفدارترین و پر مصرف ترین محصول در میان انواع توری تبدیل کرده است. انواع توری حصاری با توجه به جنس آن می توان به سه دسته توری از جنس فولاد، توری از جنس گالوانیزه گرم و توری از جنس گالوانیزه روکش پی‌وی‌سی تقسیم بندی کرد.

با توجه به شکل ظاهری و ابعاد چشمه ها این توری در سایزهای متفاوتی و با توجه به نیاز مصرف کننده و صنایع تولید می شود. توری های با جنس فولاد سیاه بیشتر برای مناطق گرم و خشک کاربرد دارند و در مناطقی که زیبایی در درجه اول قرار نمی گیرد و بیشتر مقاومت و طول عمر توری مد نظر قرار می گیرد از این فنس استفاده می شود. این توری فولادی با داشتن سرعت کند در خوردگی و فرسایش و طول عمر بیشتر از 20 سال استفاده کننده های بسیاری را به طرف خود می کشاند.

اما توری حصاری از جنس فولاد گالوانیزه ظاهر زیبایی دارد و برای مناطقی که آب و هوای مرطوب، خشک گرم و سرد است مناسب می باشد. عدم زنگ زدگی و عدم فرسایش این محصول باعث شده که در تمام مناطق با هر نوع شرایط آب و هوایی استفاده شود. توری فولاد گالوانیزه بیش از 40 سال عمر می کنند و معمولاً قیمت بالاتری نسبت به توری فولاد سیاه دارند. اما یکی از توری ها که از جنس ورق گالوانیزه با روکش پی‌وی‌سی می باشد بیشتر برای محیط هایی مورد استفاده قرار می گیرد که علاوه بر مقاومت بالا زیبایی محیط نیز در اولویت باشد. برای فضاهایی نظیر پارک ها، تفرجگاه های عمومی، منازل و ویلاها از این نوع توری استفاده می کنند و برای انواع آب و هوایی مورد استفاده قرار می گیرد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا